SVEČANI DOČEK ĐAKA PRVAKA

“Pjetliću pjevaču, sutra me probudi, prije nego što zora zarudi, prije djece i ljudi, vikni glasom jasnim, prvi dan u školu, da ti ne zakasnim!“
Svečani doček đaka prvaka i njihovih roditelja/staratelja upriličen je u četvrtak, 1.09.2022. godine sa početkom u 11,00h u maloj sali škole. Učenici III-3 odjeljenja, zajedno sa učiteljicom Ekremom M.Kurtalić potrudili su se da našim najmlađim učenicima izmame osmijeh na lice. Dobrodošlicu u školu poželjeli su i učenici V razreda: Lamija, Osman i Merjem.
Pomoćnica direktora Amela Bajramović i pedagogica škole Aida Delić pozdravile su sve prisutne i pozvale roditelje na saradnju u cilju kvalitetnog odgoja i obrazovanja djece/učenika.
Napominjemo da je u školskoj 2022/2023. godini upisano 84 učenika (53 dječaka i 31 djevojčica) koji su raspoređeni u četiri odjeljenja. Veselu družinu vodit će: Alisa Hamzić, učiteljica I-1, Adisa Smailović, učiteljica I-2, Zedina Hakanović, učiteljica I-3 i Mirela Tihak, učiteljica I-4.

Autorica: Aida Delić