REZULTAT VRIJEDAN PAŽNJE

Dana 04. 03. 2023. je održano 15. Gradsko takmičenje iz Islamske vjeronauke, učenika VIII i IX razreda osnovnih, i I razreda srednjih škola. Ovogodišnji domaćini i organizatori su bile kolege iz OŠ Musa Ćazim Ćatić (područna škola u Blatuši). Našu školu su predstavljale učenice Haračić Đelila (za VIII razrede) i Kadić Sumeja (za IX razrede). Ponovo smo postigli rezultat vrijedan pažnje. Kao škola, u ukupnom poretku smo zauzeli treće mjesto. Kadić Sumeja je u svojoj kategoriji osvojila treće mjesto, dok je Haračić Đelila bila četvrta u svojoj kategoriji (sa bodom zaostatka za trećim i tri boda za drugim takmičarom). Upućujemo iskrene čestitke učenicama i njihovim nastavnicima Dračo Almiru i Muslija Amiri.