DRUGO MJESTO ZA NAŠU ŠKOLU

U subotu, 05. 03. 2022. godine održano je četrnaesto takmičenje učenika 8. i 9. razreda osnovnih škola i 1. razreda srednjih škola na nivou Medžlisa Islamske zajednice Zenica iz nastavnog predmeta Islamska vjeronauka. Takmičenju koje je održano u Osnovnoj školi “Vladimir Nazor” u Zenici pristupilo je 32 učenika iz 16 osnovnih i 7 učenika iz srednjih škola sa područja Grada Zenica.
Našu školu su predstavljale: Kadić Sumeja VIII-4 u kategoriji osmih razreda i Duranović Umihana IX-2 u kategoriji devetih razreda.
Kadić Sumeja je u svojoj kategoriji osvojila 3.mjesto, dok je naša škola zauzela ukupno 2. mjesto. Da bi uspjeh bio potpuniji, potrudile su se naše prošlogodišnje maturantice koje su u kategoriji srednjih škola osvojile 1.i 3.mjesto, a to su Spahić Nejra i Čoloman Sajra.
Zahvaljujemo se i čestitamo učenicama na uspjehu, kao i njihovim nastavnicima Dračo Almiru i Muslija Amiri.